1 900,-1 398,-

Adaptobol

Takový produkt na českém trhu nikdo nemá! Směs adaptogenů, které umožňují organismu adaptovat se na vysokou zátěž tím, že ovlivňují vylučování hormonů v těle do ideální rovnováhy.

Níže uvedený text nejsou zdravotní tvrzení z jejich seznamu vydaného Evropskou komisí. Jedná se o informativní text z publikovaných studií (hledejte například důvěryhodné portály PubMed.org, Examine.com, Webmd.com). Text vychází rovněž z letité praxe lidového léčitelství či praxe vrcholových sportovců.

V krátkosti:

- Stimulant
- Afrodisiakum
- Adaptogen
- Tonikum
- Regenerace, prokrveni, okysličení, potence

Takový produkt na českém trhu nikdo nemá! Směs adaptogenů, které umožňují organismu adaptovat se na vysokou zátěž tím, že ovlivňují vylučování hormonů v těle do ideální rovnováhy.

Vycházeli jsme z legendárního suplementu Retibol z dob éry Sovětského svazu, který používali převážně vzpěrači v přípravě na Olympiádu, poté, co byly zakázány anabolické steroidy. Ruští vzpěrači tehdy díky Retibolu během pár měsíců dokázali nabrat 6-10 % nové svalové hmoty.

Adaptobol je směsí silných bylin s vysokým obsahem přírodních rostlinných sterolů (převážně ekdysteronu). Nově jsme za hlavní zdroj ekdysteronu zvolili vzácnou a drahou bylinu známou pod jménem Arachnea. (Její extrakt obsahuje až 95 % ekdysteronu). Žádná jiná bylina na světě než cyanis arachnoidea neobsahuje tolik účinné látky – přírodního anabolika.

Suma alias Pfaffia alias brazilský ženšen je nyní na druhém místě v zastoupených složkách produktu. Má výjimečně široké spektrum působení: zmírňuje únavu, podporuje imunitu, silné stimulační účinky (vhodné před tréninkem), působí pozitivně na erekci a plodnost, ovlivňuje přenos kyslíku, pomáhá proti zánětům kloubů, reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi.

Unikátní (a na současném českém trhu bezkonkurenční) je pak spojení s nesmírně vzácnou a drahou bylinou, Maralím kořenem alias leuzeou alias parchou saflorovou. Součástí směsi je i sibiřský ženšen (eleuterococcus) a oblíbená rhodiola (rozchodnice růžová), která, jak bylo experimentálně zjištěno, zesiluje účinek ostatních bylin a navozuje silné prokrvení, okysličení a stimulaci mozku. 

Poslední složkou je indická bylina Gotu Kola, která zlepšuje činnost mozku (koncentraci i paměť), a obsah tripertenů zvyšuje tvorbu kolagenu v kloubech a napomáhá zlepšení krevního oběhu.

Mnozí sportovci používají tyto rostlinné steroidní adaptogeny jako náhradu steroidů (která nemá negativní vedlejší účinky) nebo ji užívají v pauzách mezi steroidovými cykly, aby nepřišli o nabyté svalové přírůstky. Předávkování u těchto bylin téměř nehrozí, lze si individuálně ozkoušet, kam až lze zajít.

Zapamatujte si - jednotlivé byliny nepůsobí tak silně jako jejich kombinace a nejlépe byliny působí, pokud se v organismu díky fyzické zátěži rozproudí krev. Nebojte se ozkoušet, nedostavují se žádné nepříjemné vedlejší efekty jako například u kofeinu, synefrinu, johimbinu nebo forskolinu. 

Adaptobol působí v malých dávkách jako stimulant, ve vyšších pak jako podpora růstu svalů. Jedná se o nesmírně univerzální přípravek, který v současnosti ve fitness byznysu nemá konkurenci.

Objevte novou dimenzi síly, vytrvalosti, regenerace, potence a mentální koncentrace!


 

Pro rozhodnutí, zda Adaptobol, Libidobol nebo Imunobol:

 


Adaptobol: Největší povzbuzení tréninkového výkonu a největší vliv na růst svalů. Silný vliv na sexuální funkce (ale slabší než Libidobol), středně silný vliv na imunitu (slabší než Imunobol). V PCT je silnější než Libidobol (lépe udrží svaly) a podobně silný jako Imunobol (podporuje testosteron o něco méně, ale umožňuje lépe zpracovávat bílkoviny ze stravy). Adaptobol je sportovně nejvíce specifický produkt a z naší nabídky také nejvíce exkluzivní a nejdražší produkt. Vyplatí se pro lidi s vysokými cíli, kteří jeho výhod dovedou využít během několika týdnů intenzivního užívání a tréninku.

 

 

Libidobol: Nejlepší odstranění tréninkové únavy a největší vliv na sexuální funkce. Povzbuzující účinek má slabší než Adaptobol a výrazně silnější než Imunobol. V PCT na udržení svalů pomůže méně než Imunobol a Adaptobol, ale dá se s nimi kombinovat a rozhodně nejlépe působí na psychiku. Libidobol je finančně nejdostupnější produkt z naší nabídky, jeho účinky lze zaznamenat i jednorázově nebo krátkodobě a označit se dá primárně za „produkt na zlepšení nálady“. Je tedy vhodný pro lidi, kteří mají méně stabilní povahu.

Imunobol: Nejlepší do PCT, nejlepší na povzbuzení imunity a podporuje nejvíce funkcí vnitřních orgánů. Nemá víceméně žádné povzbuzující psychické účinky (v tomto ohledu je pozitivní, že nezhoršuje usínání). Podporu sexuálních funkcí má slabší než Libidobol a srovnatelný jako Adaptobol. Také finančně stojí ve středu mezi nimi. Vyplatí se užívat spíše dlouhodobě a preventivně. Jedná se o produkt s největšími zdravotními benefity z naší nabídky.

Všechny tři produkty lze navzájem kombinovat téměř libovolným způsobem. Jediné, co je potřeba sledovat, je celkový obsah rhodioly – její celková denní dávka z Adaptobolu a Libidobolu by neměla překračovat 600-800 mg (individuální snášenlivost kolísá).

Složení produktu Adaptobol

    1 tobolka (603 mg)
Arachnea/Leptopus   330 mg
Suma/Pfaffia   120 mg
Sibiřský ženšen/Eleuterokok   100 mg
Rhodiola   50 mg
Piperin   3 mg

Složení: Extrakt z kořene byliny arachnea (latinský název: leptopus/phyllanthus cordifolius, indický název: bharti; zdroj 97% ekdysteronu), extrakt z kořene suma para todo (pfaffia paniculata), extrakt sibiřského ženšenu (eleutherococcus senticocus), extrakt z rozchodnice růžové (rhodiola rosea, 4 % rosavinu, 1 % salidrosidů), extrakt z černého pepře (piper nigrum). Želatinová tobolka.


Omezení:

Nevhodné pro děti, v těhotenství a při kojení, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu.


Skladování:

Skladovat v suchu a teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.

Dávkování produktu Adaptobol

Níže uvedený text nejsou zdravotní tvrzení z jejich seznamu vydaného Evropskou komisí. Jedná se o informativní text z publikovaných studií (hledejte například důvěryhodné portály PubMed.org, Examine.com, Webmd.com). Text vychází rovněž z letité praxe lidového léčitelství či praxe vrcholových sportovců.

Dávkování

Doporučená denní dávka jsou 2-4 tobolky. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Dobře zapíjet, při polykání nezaklánět hlavu. Tobolku přijímat obvykle nalačno a před sportovním výkonem, při zažívacích potížích po jídle. Pravidelné dávkování a fyzická aktivita zvyšují účinnost výrobku. Výrobek je výhodné kombinovat se zdroji volných esenciálních aminokyselin.

Kombinace produktu Adaptobol s ostatními produkty:

Níže uvedený text nejsou zdravotní tvrzení z jejich seznamu vydaného Evropskou komisí. Jedná se o informativní text z publikovaných studií (hledejte například důvěryhodné portály PubMed.org, Examine.com, Webmd.com). Text vychází rovněž z letité praxe lidového léčitelství či praxe vrcholových sportovců.