1 310,-887,-

Attack!

49 % proteinů/aminokyselin, 29 % sacharidů, 11 % dalších funkčních látek
Předtréninkový nápoj, který nemá konkurenci.


Níže uvedený text nejsou zdravotní tvrzení z jejich seznamu vydaného Evropskou komisí. Jedná se o informativní text z publikovaných studií (hledejte například důvěryhodné portály PubMed.org, Examine.com, Webmd.com). Text vychází rovněž z letité praxe lidového léčitelství či praxe vrcholových sportovců.

V krátkosti:

Nápoj ATTACK umožňuje větší prokrvení, větší okysličení, větší sílu i vytrvalost a dokonce i menší pocení při tréninku. Překvapí vás nejen svou účinností, ale i chutí – žádný vanilkový nebo čokoládový šejk, ale lehce nakyslý ovocný džus!

Není to jenom nakopávač (běžné „NOčko“), nejsou to jenom BCAA, nebo pouhý iontový nápoj. ATTACK je toto všechno dohromady, ale ještě něco mnohem víc. Je to produkt, který svaly chrání a zároveň buduje a přitom z nich odvádí laktát a amoniak při intenzivní námaze.

Je to jako byste pili najednou exkluzivní energy drink zároveň s proteinem, kreatinem, beta-alaninem, vitamíny, minerály, rostlinnými extrakty a několika látkami, o nichž jste ani nevěděli, že existují, a přitom vám mohou pomoct v tréninkovém úsilí i regeneraci.

ATTACK je nápoj, který vás před tréninkem prokrví a hydratuje, při tréninku pomůže zbavovat se odpadních látek ze svalů, a po tréninku působí na obnovu energie a svalů. Celkem 60 látek ve funkčních a často maximálně povolených dávkách v jednom nápoji. Nikdo na trhu nenabízí víc! Nemusíte dál přemýšlet, co kombinovat, či nekombinovat. Víc toho za současných podmínek nemůžete chtít.


Proč užívat takové dávky?

Samozřejmě si můžete říkat: dávka až 120 g prášku na zhruba jeden litr vody, není to moc? Zaprvé, můžete brát méně (viz kolonku Dávkování), ale věřte, že ani maximálních 120 g není zase tolik a je to praktické. Beztak to tak nakonec už teď děláte. Kdokoli, kdo suplementuje pořádně, kombinuje najednou několik produktů. Něco dáváte před tréninkem, něco po tréninku, něco často i při tréninku.

Zde to vyřešíte tím, že dáte 120 g jednoho prášku/litrového nápoje s hodinovým předstihem před tréninkem, nebo půlku vypijete před tréninkem a půlku při něm. Nebo si dáte 2-3 odměrky nápoje ATTACK před tréninkem a 2-3 odměky nápoje RESTART po tréninku. Podstatná je tu jednoduchost dávkování a přitom komplexnost složení. Netvrdíme, že musíte dávat maximální dávky – zpočátku jistě ucítíte i 1-2 odměrky jediného nápoje. Ale čím lepší regenerace, tím intenzivnější můžou být další tréninky.

Každopádně, větší množství tekutin (půl litru na trénink a více) umožňuje lepší výkon a tekuté izolované a neštěpené živiny postupují do krve mnohem rychleji než normální jídlo. Tréninkem se prokrvují svaly, ale odkrvuje žaludek, čímž se rapidně snižuje jeho schopnost trávit.

Směs aminokyselin, rychlých proteinů, rychlých cukrů, vitamínů, minerálů a řady „katalyzátorů“, které zlepšují činnost jater, ledvin a inzulínu, působí v poslední hodině před tréninkem, při cvičení a první hodinu po tréninku mnohem rychleji, než běžné jídlo. To sice zaplní žaludek, ale do krve postupuje až po několika hodinách!

Nápoje ATTACK, RESTART nebo TRANSFORM se při pití malých doušků průběžně dostávají ze žaludku do střev a do krve přibližně po čtvrt nebo půl hodině! Bavíme se o čtyř až osminásobné rychlosti oproti běžnému stavu – klasickému jídlu. To si dopřejte s minimálně dvouhodinovým odstupem před tréninkem a minimálně s hodinovým odstupem po tréninku.

Žádný jiný produkt vám toho nenabídne tolik najednou a pokud byste si chtěli podobnou směs namíchat sami z více různých produktů, vyjdou vás zcela jistě až o několik desítek procent dráž.

My se nestydíme říct: měsíční užívání tohoto produktu naplno vás vyjde poměrně draho. Ale když si to porovnáte s jinými firmami a produkty, je to výhodnější.


Detailní popis jednotlivých složek:

Co je tedy obsahem produktu ATTACK, který předčí ostatní konkurenci o jeden dva řády a ostatní ho budou maximálně moct se zpožděním kopírovat? (Základy jsme položili již v roce 2015 a nyní jsme evolučně postoupili o krok dál.)

 1. Směs 17 aminokyselin Amino Muscle Growth (AMG), která se napodobuje složení lidského svalu a vychází rovněž ze zátěžové fyziologie (poznatků, jak se svaly opotřebovávají během tréninku).
  • Éra, kdy suplementy sázejí jen na BCAA (leucin, isoleucin, valin) a glutamin, je dávno překonaná. Tělo neroste ze čtyř aminokyselin, potřebuje jich mnohem více. První spuštění anabolizace probíhá v tzv. aspartátovém cyklu, kde dokonce BCAA vůbec nepůsobí. Klíčový na nastartování růstu svalů je totiž lysin – a toho je v AMG nejvíce
  • BCAA se také často zbytečně plýtvá a rozhodně nemají sloužit (a ani reálně neslouží) k ochraně svalů před rozpadem při tréninkové námaze. Nejprve totiž tělo spaluje glutamovou kyselinu (příp. glutamin), asparagovou kyselinu a alanin. Obsah těchto aminokyselin v AMG pak naopak chrání BCAA, aby se nespalovaly zbytečně (na údajné chránění dosavadních svalů), ale aby se ušetřily na nastartování růstu nových svalů.
  • Proti rozpadu navíc v ATTACKU působí silnější derivát BCAA zvaný HMB. Navíc je tu betain, u nějž bylo zjištěno, že již dávka 1,25 g umí rovněž působit na změnu tělesné kompozice – my pro jistotu dáváme hned dvojnásobek a myslíme i na to, že betain výrazně snižuje pocení při tréninku, což oddaluje vyčerpání a prodlužuje délku výkonu.
  • Ve skutečnosti tedy nápoj ATTACK má sílu, jako byste konzumovali několik desítek gramů BCAA a přitom je na gramáž levnější a jeho využití účelnější, protože víc odpovídá přirozeným fyziologickým pochodům.
 2. Svaly pochopitelně nerostou jen z volných aminokyselin. Čisté krystalické aminokyselin dokonce primárně jen spouští růst svalů a stavební jsou jenom z půlky. Proto nápoj obsahuje i základní nutnou dávku kompletního proteinu, syrovátkového izolátu, který dělá většině lidem nejméně potíží s trávením. (Syrovátkové hydrolyzáty totiž obsahují i dost tuku a laktózy.)
 3. Podstatné jsou přitom také jednoduché sacharidy – maltodextrin, glukóza, fruktóza a sušená šťáva z červené řepy. Poslední dobou se rozšířila móda konzumovat aminokyseliny samotné a posuzovat údajnou kvalitu výrobků podle toho, kolik je v nich čistých aminokyselin. Vychází se tu z mylné představy, že čisté aminokyseliny budují čisté svaly bez tuku. Ve skutečnosti ale svaly potřebují k dopravě do svalů inzulín a cukr. Bez cukru nefunguje transport aminokyselin do svalu tak dobře a aminokyseliny se často znehodnocují (mění právě na cukr). Více sacharidů je tedy klíčem k růstu svalů a kdyby sacharidy z AMG výrobků (TRANSFOM, ATTACK a RESTART) měly být jediné sacharidy, které za den přijmete, tak se to vyplatí. Nekonzumovat aminokyseliny se sacharidy má smysl jedině, pokud trpíte vzácnými metabolickými poruchami. Jinak je to neekonomické. Lidé, kteří si navykli používat 10-30 g BCAA a 10-30 g glutaminu na trénink, zaznamenají výrazně horší efekt než při použití 20 g základní AMG směsi s trochou cukru. Neváhejte ozkoušet, budete překvapeni. Výzkumy na toto téma probíhaly v Texasu a Švédsku v letech 2005-2010 a do praxe je zatím uvedlo minimum firem na trhu. My jsme v Česku byli první a dosud jsme jediní.
 4. Tréninkový nápoj by neměl obsahovat jen anabolické a anti-katabolické aminokyseliny. Měl by mít i aminokyseliny, které spouštějí močovinový cyklus, tedy katabolický proces, který odvádí z těla zplodiny. Tradičně tuto funkci spouští arginin a ornithin, ale mnohem účinnější je citrulin, jehož je tu opravdu megadávka – 6 g.
 5. Větší sílu a vytrvalost? Není lepší látka než kreatin a vstřebatelnější forma než kreatin malát. A jestli nějaká látka konkuruje kreatinu v podpoře nárůstu síly a předčí ho ve vytrvalosti, je to beta-alanin. Aby vám při silových výkonech nedošel dech, k tomu slouží inosin, látka, která je téměř tak účinná jako dopingový clenbuterol nebo EPO. Nesmí tu chybět ani glukonorolakton – ona magická složka, která je jednoznačně nejúčinnějším prvkem energy drinků. To ona umožňuje lepší využití energie. Akorát v komerčních přeslazených energy drincích se používají poměrně malé dávky glukonorolaktonu, protože na vás výrobci chtějí šetřit. My ne, my děláme tento produkt, aby fungoval co nejlépe i pro nás.
 6. Bílkoviny, aminokyseliny a sacharidy potřebují pro lepší využití i vitamíny. V dávce 120 g je 200 % doporučené denní dávky všech vitamínů, od A, B komplexu, přes C, D až po vitamíny označované jako F a K. Syntetické vitamíny ale samy o sobě nestačí a nejsou tak účinné. Ideální je, pokud k sobě mají další katalyzátory – přírodní barviva. Neexistuje v tomto ohledu nabitější ovoce něž goji (kustovnice čínská, 4 g čistého extraktu bez cukru) a nabitější zelenina než červená řepa (5 g sušené šťávy). Přidáváme tu obě a k nim dáváme i obrovskou dávku extraktu zeleného čaje (1,2 g s 50 % polyfenolů). Za vitamíny byly dříve považovány i fosfolipidy cholin a inositol. Dnes víme, že jsou to vitageny, jichž se musí dávkovat mnohem víc než vitamínů. Také se dávají do energy drinků k povzbuzení činnosti mozku a jater, ale opět jenom zlomkové množství oproti tomu, co nabízíme my (1000 a 800 mg). K tomu je přidána i velká dávka tyrosinu, který v kombinaci s cholinem a inositolem pomáhá mozku lépe přenášet impulzy z mozku do svalů – tento mix je tím pravým nakopávačem silového tréninku!
 7. K tomu, aby mozek dokázal dávat příkazy svalům k tvrdé práci, potřebuje ionty. ATTACK je tedy rovněž iontový nápoj, který obsahuje nikoli špatně využitelné anorganické formy minerálů, ale organické, obře využitelné formy sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku. Navíc je tu přidán i chrom, který umožňuje lépe zpracovávat sacharidy a potlačovat chuť na sladké.
 8. Na podporu činnosti srdce a snižování krevního tlaku přidáváme extrakt hlohu (200 mg), na podporu okysličování svalů, tvorbu kreatin fosfátu a tvorbu jaterního antioxidantu glutathionu přidáváme 150 mg alfa-lipoové kyseliny. A k tomu, aby se všechny extrakty co nejlépe vstřebávaly, přidáváme na prokrvení žaludku, střevní sliznice a svalů i extrakt černého pepře (10 mg). Na ředění krve a protizánětlivé účinky tu máme sloučeninu MSM, jedinou složku tradiční doplňkové kloubní výživy, o níž víme, že funguje i na něco jiného než na klouby.
 9. Jak si asi všímáte, řada složek tu má vliv na zdraví srdce, snižování krevního tlaku a cholesterolu, na lepší práci jater a prostaty (z dosud neuvedených např. lykopen z goji). Jinými slovy, nápoj ATTACK nejenom, že zlepšuje tréninkový výkon, ale pomáhá i snižovat potíže spojené s užíváním steroidů.
 10. 10) Do ATTACKU nedáváme navíc další syntetický kofein, protože lidé jsou obecně překofeinovaní a vůči jeho účinkům spíš otupělí. Nechceme dělat nic, co vám „utrhne hlavu“, ale co vašim svalům pomáhá lépe cvičit. Proto aminokyseliny, ionty a rostlinné extrakty. Nehledě na to, že dávka zeleného čaje už obsahuje docela dost theinu, který je kofeinu podobný. Od ATTACKU neočekávejte kofeinovou pecku do hlavy, ale obrovský příliš energie do svalů.

 


Proč nemáte šanci získat nic srovnatelného jinde či jinou cestou?

Abyste získali podobnou směs, museli byste většinou smíchat tři až čtyři jiné produkty, a většinou nastane jeden z těchto problémů:

 

 1. Některá látka vám i tak vám bude chybět (schválně: máte ve své sbírce suplementů inosin, tyrosin, glukonorolakton, ALA, MSM nebo extrakt hlohu? A víte, jak parádně působí každá z těchto látek?)
 2. Naopak se vystavujete nebezpečí předávkování jinou látkou, kterou obsahuje více produktů najednou (nejčastěji kofein, ale předávkovat se lze čímkoli)
 3. Je těžké chuťově vyladit směs produktů s různými aromaty nebo zakrýt nepříjemnou chuť neochucených surovin ochucenými směsmi
 4. Panuje riziko, že při smíchání více izolovaných produktů si zaděláte na trávicí potíže v podobě průjmu, případně si můžete způsobit přílišné zahuštění krve, což ve výsledku oslabuje výkon (ATTACK je vyladěný tak a má takové doporučené dávkování a ředění, že toto nenastane a naopak se kvalitní hydratací výkon zvýší)
 5. Při kombinaci více produktů najednou do sebe většinou dostáváte mnohem vyšší množství aditiv – sladidel, aromat a různých zahušťovadel – přičemž v ATTACKU se jejich obsah minimalizoval na nezbytně nutnou míru
 6. Pokaždé platíte navíc za obaly, etikety, odměrky, balení a expedování ze skladu, reklamu za jednotlivé produkty a mnohdy i poštovné – což vás ve výsledku může stát i několik set měsíčně. V případě ATTACKU máte v jednom obalu a v jedné odměrce vše, co lze najednou rozpustit a bez problémů vypít před tréninkem, případně pít při tréninku.
  To, co rozumně ušetříte na obalech apod. pak můžete investovat do vyšších dávek prášku a výraznějšího efektu na výkon a růst svalů. Opravdu – nejde jen o množství druhů látek, nejde je o množství jednotlivých látek a jejich poměry, jde i o poměr cena/výkon. Myslete na to a počítejte!

 

Složení produktu Attack!

 

    120 g
Energetická hodnota:   1594,6 kj / 379,7 kcal
Bílkoviny (proteiny, aminokyseliny a další dusíkaté látky):   58,6 g
Sacharidy (z toho laktóza):   34,7 g (0,73 g)
Tuky:   0, 72 g
Vláknina:   0,5 g
Organické kyseliny:   5 g

Jedna zarovnaná odměrka (45 g) obsahuje: 4,2 g čistých bílkovin syrovátky; 5,43 g volných esenciálních aminokyselin (z toho 2 g BCAA); 5,87 g volných neesenciálních aminokyselin; 2,25 g citrulinu; 1,2 g beta-alaninu; 1,5 g inosinu; 1,5 g kreatinu; 940 mg betainu; 12,75 g jednoduchých sacharidů


Složení na maximální denní dávku 120 g a v jedné odměrce (45 g):

Zdroje komplexních bílkovin (alergeny: mléko):

Syrovátkový proteinový izolát 90%, CFM-GF: 12 g 4,5 g

Esenciální aminokyseliny ve volné/krystalické formě:

 

Lysin hcl: 2,77 g 1,04 g
Leucin (součást BCAA): 2,43 g 911 mg
Tyrosin: 2 g 750 mg
Valin (součást BCAA): 1,66 g 622 mg
Isoleucin (součást BCAA): 1,4 g 525 mg
Threonin: 1,4 g 525 mg
Fenylalanin: 1,25 g 468 mg
Methionin : 733 g 275 mg
Cystein: 500 mg 187 mg
Tryptofan: 333 mg 125 mg

Neesenciální aminokyseliny ve volné/krystalické formě:

 

Kyselina glutamová: 4,33 g 1,62 g
Glutamin: 4 g 1,5 g
Kyselina asparagová: 4 g 1,5 g
Glycin: 4 g 1,5 g
Alanin: 1,33 g 498 mg
Taurin: 1 g 375 mg
Ornithin: 1 g 375 mg

Aminokyselinové sloučeniny a deriváty:

 

Citrulin malát: 6 g 2,25 g
Tri-kreatin malát: 4 g 1,5 g
Beta-alanin: 3,2 g 1,2 g
Betain hcl: 2,5 g 937 mg
HMB (hydroxybetametylbetaburytát, derivát leucinu): 1,5 g 562 mg
Karnitin tartrát: 1,43 g 536 mg

Zdroje sacharidů:

 

Maltodextrin: 16 g 6 g
Glukóza: 10 g 3,75 g
Fruktóza: 4 g 1,5 g
Sušený koncentrát šťávy z červené řepy: 4,5 g 1,68 g

Rostlinné extrakty (přírodní antioxidanty):

 

Extrakt goji (kustovnice čínská, lyceum chinensis): 4 g 1,5 g
Extrakt hlohu ostrotrnného: 200 mg 75 mg
Kyselina alfa-lipoová (thioktová): 200 mg 75 mg

Vitageny (podpora využití aminokyselin):

 

Myo-Inositol: 1,2 g 450 mg
Cholin bitartrát: 1 g 375 mg

Podpora okysličení:

 

Inosin: 4 g 1,5 g

Podpora vytrvalosti:

 

Glukonorolakton: 2,8 g 1,05 g

Podpora prokrvení:

 

MSM (metylsulfonylmetan): 700 mg 262 mg
Extrakt zeleného čaje 50 % (camelia chinensis): 1,2 g 450 mg
Extrakt černého pepře (piper nigrum): 10 mg 3,75 mg

Minerály/ionty:

 

Citronan draselný: 800 mg 300 mg
Polyfosfát sodný: 400 mg 150 mg
Mléčnan hořečnatý: 240 mg 90 mg
Mléčnan vápenatý: 220 mg 82 mg
Citronan sodný: 220 mg 82 mg
Chlorid chromitý (z toho čistý chrom): 300 mcg 112 mcg

Vitamíny:

 

Vitamín C (kyselina askorbová): 160 mg 60 mg
Niacin (nikotinamid): 32 mg 12 mg
Vitamín E: 24 mg 9 mg
Kyselina pantotenová (pantothenan vápenatý): 12 mg 4,5 mg
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid): 2,8 g 1,05 mg
Vitamín B2 (riboflavin): 2,8 mg 1,05 mg
Vitamín B1 (thiamin nitrát): 2,2 mg 0,82 mg
Vitamín A (retinolacetát): 1600 mcg 600 mcg
Folacin (kyselina listová): 400 mcg 150 mcg
Vitamín K (fylochinon): 150 mcg 56 mcg
Biotin (d-biotin): 100 mcg 37,5 mcg
Vitamín D3 (cholekalciferol): 10 mcg 3,75 mcg
Vitamín B12 (kyanokobalamin): 5 mcg 1,87 mcg

Ve 120 g prášku je 200 % doporučené denní dávky všech vitamínů, počítaných pro nesportující populaci. (Pro sportující populaci je ovšem běžné užívat zvýšené dávky. Proto nevadí kombinovat během dne nápoje TRANSFORM, ATTACK a RESTART a dostat se např. až na 400-500 % DDD.)


Přídatné látky:

 

Regulátory kyselosti: kyselina citrónová a kyselina jablečná
Barvivo: červená řepa
Aroma: višeň
Sladidlo: sukralóza
Vlákniny: xanthan, konjacový mannan, sodná sůl karboxymetylcelulózy
Protispékavé látky: fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý

Dávkování produktu Attack!

Níže uvedený text nejsou zdravotní tvrzení z jejich seznamu vydaného Evropskou komisí. Jedná se o informativní text z publikovaných studií (hledejte například důvěryhodné portály PubMed.org, Examine.com, Webmd.com). Text vychází rovněž z letité praxe lidového léčitelství či praxe vrcholových sportovců.

Kolik nejméně a kolik nejvíce

Základní dávka je jedna zarovnaná odměrka (45 g) do cca 0, 4-5 litru vody (je možné i více, podle individuální chuti), přibližně 15-30 minut před tréninkem.

Dávkování odstupňovat zhruba takto:

 

 

Pro ženy do 60 kg a kondiční tréninky: 1 zarovnaná odměrka (45 g) do 4-5 dcl vody.

 

 

Pro muže do 80 kg a náročnější tréninky: 2 zarovnané odměrky (90 g) do 8-9 dcl vody.

Pro muže nad 80 kg a extrémně náročné tréninky: necelé 3 odměrky (120 g) do 11-12 dcl vody.

 

Nejvyšší dávka 120 g (do 1-1,2 l vody) by se neměla překračovat. Její konzumaci je dobré začít nejméně 45 minut před tréninkem, během nichž se vypije přibližně polovina dávky. Druhá polovina se pak konzumuje během tréninku.

Vyšší dávky než 4 dcl nápoje se vyplatí nevypít najednou, ale upíjet pomalu, s cca 10-15 minutovými pauzami po menších doušcích. Zamezí se tím uzavření žaludku, který větší množství tekutin považuje již za potravu, a živiny se dostávají do střev a krve mnohem rychleji. (Pozor, na tento trik, může významně zlepšit účinky nápoje!).


Jak doplňovat o další živiny:

Nápoj lze doplňovat i o další sacharidy, např. ovocné šťávy (z pomerančů, jablek, rakytníku, noni apod.) či zeleninové šťávy (z červené řepy či rajčat). Snášenlivost těchto přídavků je nutné individuálně ozkoušet.

Pokud je pro vás nápoj příliš sladký, nakapejte si do něj citrónovou šťávu nebo lžičku jablečného octa. Pokud vám nevadí sladkost, nebo chcete zvýšit účinnost větším poměrem sacharidů k aminokyselinám, přidejte do nápoje nějaký džus, pyré či sirup.

Můžete také používat klasické sportovní sacharidy jako jsou glukóza a maltodextrin či cyklické polydextriny. Naopak sacharidy typu palatinózy či vitarga a jiných škrobů s velkými molekulami efekt nápoje nezvyšují.

Množství sacharidů přidaných k jedné odměrce nápoje může kolísat mezi 10-20 g. Případné vyšší dávky vyžadují větší ředění nápoje, aby nedocházelo k průjmům.

Za jistých okolností, kdy chcete být po část dne na tekuté stravě, je možné do nápoje přimíchávat i proteinový prášek (syrovátkový, kaseinový či kolagenní), ať už v naturální, neochucené podobě nebo s vanilkovou příchutí. K jedné odměrce ATTACKU (45 g) přidávejte maximálně 10 g dalšího proteinu, pokud chcete zachovat ředění do 4-5 dcl vody, jinak musíte nápoj ředit více.


Jak nápoj rozmíchat a uchovávat

Nejlepším možným způsobem přípravy je rozmíchání v šejkru. Nemusíte jím třepat intenzivně, stačí tekutinu několikrát lehce převrátit tam a zpět.

Kvůli vysokému obsahu krystalických aminokyselin není nápoj vhodné rozmíchávat v mixéru, tvoří se velmi hustá pěna, která pomalu opadává. Možné je naopak rozmíchání prášku lžičkou ve sklenici s vodou.

Nápoj má tendenci sedimentovat, takže po krátkém odstátí je vhodné vždy znovu zlehka zatřepat šejkrem nebo zamíchat ve sklenici lžičkou. Pokud by měl mít nápoj při takovém množství různých látek homogenní konzistenci, bylo by nutné používat více zahušťovadel, o nichž si ale nemyslíme, že je vhodné konzumovat je pravidelně.

Nápoj vydrží rozmíchaný v chladnu několik hodin, ne však déle než půl dne, pak se již začne měnit jeho chuť.


Upíjet po malých doušcích přibližně půl hodinu až hodinu před tréninkem. Lze konzumovat přibližně polovinu dávky i při tréninku. Dávka 120 g se nesmí překročit. Návod k přípravě nutno dodržet.


Omezení:

Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, v těhotenství, při kojení, nízkobílkovinnové dietě a při alergii na některou z uvedených složek. Zvýšená pozornost nutná u diabetu. Prášek nesmí být přijímán v suchém stavu. Množství kofeinu ve 200 g prášku odpovídá přibližně dvěma šálkům kávy. Příjem posledních 6 hodin před spaním může zhoršit usínání. Přípravek zvyšuje pocity hladu a chuť k jídlu. Po konzumaci není vhodné přijímat několik hodin alkohol.


Skladování:

Skladovat v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25 °C, po odebrání potřebného množství dobře uzavřít. Prášek přijímá vzdušnou vlhkost, případné hrudkování v sypkém stavu nebo sedimentace při rozmíchání není na závadu.

Kombinace produktu Attack! s ostatními produkty:

Níže uvedený text nejsou zdravotní tvrzení z jejich seznamu vydaného Evropskou komisí. Jedná se o informativní text z publikovaných studií (hledejte například důvěryhodné portály PubMed.org, Examine.com, Webmd.com). Text vychází rovněž z letité praxe lidového léčitelství či praxe vrcholových sportovců.

Následující kombinace zohledňují vaši tělesnou váhu, náročnost tréninku a finanční možnosti.

45 g ATTACK před tréninkem a 40 g TRANSFORM během dne (nejlépe hned po tréninku):

 • pro lidi, kteří trénují obvykle třikrát až čtyřikrát týdně intenzivněji.
 • Další kombinace:
  • Pokud chcete podpořit tréninkový výkon, berte Adaptobol, 2-3 tobolky cca 15-30 minut před tréninkem

 

90 g ATTACK a 40 g TRANSFORM dvakrát během dne (ráno a po tréninku):

 • pro lidi, kteří trénují obvykle třikrát až čtyřikrát týdně intenzivněji.
 • Další kombinace:
  • Pokud chcete podpořit tréninkový výkon, berte Adaptobol, 3-4 tobolky cca 15-30 minut před tréninkem

 

120 g ATTACK + 40 g TRANSFORM dvakrát až třikrát během dne:

 • pro lidi, kteří trénují intenzivně 4x týdně a vícekrát a mají velké nároky na regeneraci.
 • Další kombinace:
  • Pokud chcete podpořit tréninkový výkon, berte Adaptobol, 4-5 tobolek cca 15-30 minut před tréninkem

 


Kombinace Attack!, Restart! a Transform!:

45 g ATTACK před tréninkem + 40 g RESTART po tréninku + 40 g TRANSFORM během dne:

 • Vhodné pro začátečníky, jejichž cílem je od počátku co nejlepší růst svalů.

90 g ATTACK před tréninkem + 80 g RESTART po tréninku + 40 g TRANSFORM během dne:

 • Vhodné pro středně pokročilé, jejich cílem je maximální růst svalů.

90-120 g ATTACK před tréninkem + 80-120 g RESTART po tréninku + 80 g TRANSFORM během dne:

 • Kombinace pro pokročilé, pro něž je růst svalů a síly alfou a omegou života a jsou ochotni do toho investovat maximum času i financí.
  (Dávejte si jen mezi jednotlivými dávkami nápojů pauzu zhruba hodinu a čtvrt, aby se přijaté aminokyseliny správně použily v rámci jednoho „metabolického obratu“.)

 


Nezapomínejte na dvě drobná omezení:

 1. Všechny nápoje obsahují jistou dávku čajového theinu (druhu kofeinu) a můžou zhoršovat usínání, pokud jsou konzumovány posledních 6 hodin před spaním. Svou snášenlivost si musíte individuálně ozkoušet.
 2. Všechny nápoje obsahují látku MSM, která ředí krev a umožňuje rychlejší proudění živin v těle. Několik hodin po konzumaci MSM není vhodné přijímat alkohol, vzniká velmi rychle silný stav opilosti.