Aktuální produkty:


TRANSFORM (all-in-one nápoj)

Silně anabolický nápoj, středně podporuje výkon, není vůbec katabolický, výrazně zlepšuje trávení jídla. Pro uživatele, kteří chtějí jednoduché řešení a nechtějí užívat více produktů. Zde je vše v jednom. Dokonale ekonomický produkt, jaký nemá na trhu obdoby.

ATTACK (přetréninkový nápoj)

Silně katabolický nápoj (na prokrvení a odvádění odpadních látek z těla), silně podporuje výkon, středně anabolický (přesně tolik, aby se podporoval růst svalů při tréninku a krátce po něm), ale není určen na celodenní užívání. Zároveň předčí všechny nakopávače na trhu, které málokdy působí anabolicky. Výhradně předtréninkový nápoj. Má minimální vliv na trávení jídla.

RESTART (potréninkový nápoj)

Středně katabolický, silně anabolický nápoj, určený ke konzumaci po tréninku, ale lze jej užívat i před ním. Výkon podporuje méně než Attack, regeneraci mnohem více. Vhodný pro naturály, vyznavače funkčních silových tréninků, ideální do PCT pro uživatele steroidů. Má středně silný vliv na trávení jídla.

NO PAIN (nápoj s kloubní výživou)

Vhodné při kloubních potížích, rekonvalescence, nebo prevenci, zejména pro adolescenty a seniory. Čistě anabolický nápoj. Vhodné užívat 1-2 měsíce jednou až dvakrát ročně; není potřeba celoročně. Dokáže být částečnou náhradou nápoje Transform.


Chystané produkty:


CANNIBAL (protein)

Nechcete pít litr nebo dva litry aminokyselin, ale chcete alespoň superkvalitní protein po tréninku? Pro minimalisty, kteří hledají zaručenou rychlou regeneraci a nechtějí po tréninku žádné sacharidy. Směs hydrolyzátů a micelárního kaseinu v ideálním poměru, aby anabolismus trval nejenom první dvě hodiny po tréninku a tělo mělo zvýšený přísun aminokyselin delší dobu.

CHAMPION (kaše, náhrada stravy)

Špatně přibíráte, hodně cestujete, nemáte někdy čas si připravovat jídlo? Vyřeší to tato kaše z těch nejhodnotnějších surovin (tj. žádný cukr, žádné ztužené tuky, žádná zbytečná aditiva). Extrudáty, klíčky, syrovátkové a kaseinové proteiny. Nemusí se vařit. Stačí zalít vodou nebo jíst nasucho lžící a zapíjet.

ADAPTOBOL (kapsle na podporu výkonu a regenerace)

Směs silných adaptogenů sestavených podle receptury z dob sovětské nadvlády na Olympiádách. Do PCT (fáze krátkce po vysazení steroidů) nebo „clean fáze“ (úplně bez steroidů), případně náhrada steroidů či předstupeň steroidů pro naturály. Brát cca 6-8 týdnů v kuse, pak na stejnou dobu vysadit.

IMUNOBOL (kapsle na podporu imunity)

Směs medicinálních hub z Asie. Vhodné užívat v kůře, rozhodně v PCT (zde má největší smysl), jinak (i pro naturály): v zimě pro předcházení onemoocnění, při potížích s průduškami, po užívání antibiotik. Vhodné pro lidi s celkově slabou imunitou, lze užívat i dlouhodobě několik měsíců.

LIBIDOBOL (kapsle na podporu libida)

Směs bylinných afrodisiak. Vhodné v kůře AAS, PCT i clean fázi. U naturálů a seniorů pro libido (funguje i na ženy). Průběžně střídat tři produkty (Adaptobol, Imunobol a Libidobol) po 6-8 týdnech. (Např. Libidobol v AAS kůře, Imunobol v PCT a Adaptobol v clean fázi.) U slabších kůr není třeba brát nic v AAS kůře, ani v clean fázi a stačí v PCT Libidobol. Není vůbec třeba brát tyto tři produkty najednou, je ale možné, aby se dva z nich překrývaly/braly současně cca 2 týdny

LIVERBOL (kapsle na podporu činnosti jater)

Směs extraktů na ochranu jater. Jednoznačně užívat v kůře a PCT, v clean fázi není nutný, případně jen poloviční dávky. Vhodný po braní antibiotik, při žloutence nebo odvykací léčbě (alkohol a jiné drogy) apod. Obecně působí jako detoxikační životabudič.

EXPLO-DBOL (kapsle na podporu prokrvení a psychické nakopnutí)

Pouze před tréninky, čistě na vlastním uvážení. Nebrat dlouhodobě, snižuje s efektivita (mozek si rychle zvyká). Každopádně kombinace s Attackem nebo i samostatně poskytuje pocit, jaký jste nikdy nezažili. Nevhodné pro lidi se slabším srdcem a vyšším krevním tlakem. Zatímco ostatní produkty mají primárně zdravotní účel, Explo-Dbol je nutné užívat opatrně s ohledem na svůj zdravotní stav.